Whatsapp Hattı+90 (541) 224 2026
200 TL ve üzeriÜCRETSİZ KARGO
TOPLAM0,00 TL
VERNİKSİZ BUHURDAN resim önizleme
VERNİKSİZ BUHURDAN resim önizleme
VERNİKSİZ BUHURDAN resim önizleme
VERNİKSİZ BUHURDAN
El Yapımı Verniksiz Ahşap Buhurdan
5.0 TLİndirim
Ürün Kodu: YNA00ŞVVB
94,00 TL
99,00 TL
Hijyenik Paketleme
Anında Kargo
150 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Güvenli Ödeme

Bir adet mini boy cam kavanoz bal mumu mum fiyata dahildir.

Not: Çam ağacından, dokusu yakılarak elde edilmiştir. Verniksiz ve çivisizdir. Ürün ahşap ve el yapımı olduğu için görseldekinin birebir aynısı gelmeyebilir, üzerinde doku bozuklukları olabilir. 


Kullanımı: Cam hazneye yarısına kadar sıcak su koyun ve 5 metrekare alana 2 damla olacak şekilde dilediğiniz uçucu yağı damlatın ve mumu yakın. Su buharlaştıkça kokuyu hissedeceksiniz.

 • 5 Çok İyi (0)
  % 0
 • 4 İyi (0)
  % 0
 • 3 Ne İyi/Ne Kötü (0)
  % 0
 • 2 Kötü (0)
  % 0
 • 1 Çok Kötü (0)
  % 0
Ortalama Puan
Henüz Değerlendirilmemiş

 

ÖNLEMLER ve UYARILAR: yeninesilaktar.com.tr ’ de bulunan bitkiler, yağlar, karışımlar vb. ilaç değildir. Türkiye’de ilgili kanunlara göre ilaç ve reçeteleri doktorlar düzenler, bazı bitkiler vücudumuzu olumsuz etkileyebilir, doktorunuza danışmadan ağızdan alınan ve/veya cilde sürülen ürünleri uygulamamanız önerilir. Özellikle hamileler ve bebek emziren kadınlar bu konuda çok dikkatli olmalıdır, doktorunuza danışmadan bitkisel karışımları içmekten veya kullanmaktan kaçının.


İlgili genelge ve Sağlık Bakanlığı’nın 25.04.2014 tarihli Bilgilendirme Yazısı gereğince; yeninesilaktar.com.tr ‘de satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince, droglar ve bitkisel destek ürünleriyle ilgili; farmakolojik etki, endikasyon ve/veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır.

Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattından yazabilir, mesai saatleri içerisinde sabit numaralı hattan arayarak bize ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Son İncelenen Ürünler

HENÜZ BİR ÜRÜN İNCELEMEDİNİZ!