Whatsapp Hattı+90 (541) 224 2026
TOPLAM0,00 TL

 

 

Firma Ticari Ünvanı: Yeşil Köşe

Firma Marka Adı: Yeni Nesil Aktar

 

Yeşil Köşe adıyla 01.08.2018’den bu yana vergi mükellefiyiz ve tabakhane mah. Atatürk bulvarı No:23/A, Bafra/SAMSUN ‘da aktif olarak hizmet vermekteyiz.

Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana almış olduğumuz ticari ahlak dolayısıyla; kaliteden, güvenden ve temizlikten asla ödün vermedik. Bununla birlikte;

T.C. Sağlık Bakanlığı 14.03.2016 tarihli; Aktarlar, Baharatçılar ve Benzeri Dükkânlar Hakkında 2016/8 sayılı Genelge gereklerine uyduğumuza ve ekte yer alan ‘SATILMASI MAHZURLU ve TEHLİKELİ OLAN MADDELER’ listesinden hiçbir ürünün tarafımızda satılmadığını ifade etmek isteriz.

Ayrıca; ilgili genelge ve Sağlık Bakanlığı’nın 25.04.2014 tarihli Bilgilendirme Yazısı gereğince; www.yeninesilaktar.com.tr ‘de satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince, droglar ve bitkisel destek ürünleriyle ilgili; farmakolojik etki, endikasyon ve/veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır.