Whatsapp Hattı+90 (541) 224 2026
TOPLAM0,00 TL
Organik Kuşburnu Marmelatı (Şeker İlavesiz) resim önizleme
Organik Kuşburnu Marmelatı (Şeker İlavesiz)
OTS Organik Kuşburnu Marmelatı (360 g)
Ürün Kodu: YNA00OTSOKMŞİ
119,00 TL

Ürün stoklarımızda kalmamıştır.

Hijyenik Paketleme
Anında Kargo
Güvenilir Aktar Hizmeti
Güvenli Ödeme

İÇİNDEKİLER: Organik Kuşburnu (%60), Organik Elma Suyu, Organik Limon Suyu.

Bu ürün; Organik Tarımın Esasları ve Uygulamasına İlişkin Yönetmeliğe göre üretilmiş olup T.C. Tarım ve Orman  Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olan CERES Kontrol ve Belgelendirme Hizmetleri  Ltd. Şti. tarafından kontrol edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

Güneş ışığından uzak serin ve rutubetsiz ortamda muhafaza ediniz. Koruyucu içermediği için, kapağını açtıktan sonra buzdolabında saklayınız.

SKT:04.2024

 • 5 Çok İyi (0)
  % 0
 • 4 İyi (0)
  % 0
 • 3 Ne İyi/Ne Kötü (0)
  % 0
 • 2 Kötü (0)
  % 0
 • 1 Çok Kötü (0)
  % 0
Ortalama Puan
Henüz Değerlendirilmemiş

 

ÖNLEMLER ve UYARILAR: yeninesilaktar.com.tr ’ de bulunan bitkiler, yağlar, karışımlar vb. ilaç değildir. Türkiye’de ilgili kanunlara göre ilaç ve reçeteleri doktorlar düzenler, bazı bitkiler vücudumuzu olumsuz etkileyebilir, doktorunuza danışmadan ağızdan alınan ve/veya cilde sürülen ürünleri uygulamamanız önerilir. Özellikle hamileler ve bebek emziren kadınlar bu konuda çok dikkatli olmalıdır, doktorunuza danışmadan bitkisel karışımları içmekten veya kullanmaktan kaçının.


İlgili genelge ve Sağlık Bakanlığı’nın 25.04.2014 tarihli Bilgilendirme Yazısı gereğince; yeninesilaktar.com.tr ‘de satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince, droglar ve bitkisel destek ürünleriyle ilgili; farmakolojik etki, endikasyon ve/veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır.

Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattından yazabilir, mesai saatleri içerisinde sabit numaralı hattan arayarak bize ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Son İncelenen Ürünler

HENÜZ BİR ÜRÜN İNCELEMEDİNİZ!