Whatsapp Hattı+90 (541) 224 2026
TOPLAM0,00 TL
Organik Kuru Meyve Ezmeli Barlar (6 Adet) resim önizleme
Organik Kuru Meyve Ezmeli Barlar (6 Adet)
OTS BamBa Fındıklı+Yaban Mersinli / Fındıklı+Kakaolu / Yulaflı+Keten Tohumlu Bar
Ürün Kodu: YNA00OTSOKMEB
109,00 TL

Ürün stoklarımızda kalmamıştır.

Hijyenik Paketleme
Anında Kargo
Güvenilir Aktar Hizmeti
Güvenli Ödeme

DOĞAL LİF KAYNAĞI & ŞEKER iLAVESİZ & VEGAN

Organik Kuru Meyve Ezmeli Bamba Bar Fındıklı&Yaban Mersinli (2 adet)(30 g*2)

Organik Kuru Meyve Ezmeli Bamba Bar Fındıklı&Kakaolu (2 adet)(30 g*2)

Organik Kuru Meyve Ezmeli Bamba Bar Yulaflı&Keten Tohumlu (2 adet)(30 g*2)

İçindekiler (Fındıklı&Yaban Mersinli): Organik Kavrulmuş Fındık(%48), Organik Kuru İncir(%16), Organik Keçiboynuzu Pekmezi, Organik Kuru Üzüm(%10), Organik Kuru Elma(%4), Organik Susam, Organik Kuru Yaban Mersini(%3), Tarçın, Himalaya Tuzu. Alerjen (Fındık ve Susam) içerir. Glutensizdir. Şeker ilavesizdir. Doğal olarak şeker içerir.

İçindekiler (Fındıklı&Kakaolu): Organik Kavrulmuş Fındık (%40), Organik Kuru İncir(%13), Organik Kuru Kayısı(%8), Organik Hurma(%8), Organik Keçiboynuzu Pekmezi, Organik Üzüm Pekmezi, Organik Kakao(%5), Organik Kuru Üzüm(%4), Organik Kuru Elma(%4), Organik Susam, Tarçın, Himalaya Tuzu. Alerjen (Fındık ve Susam) içerir. Glutensizdir. Şeker ilavesizdir. Doğal olarak şeker içerir.

İçindekiler (Yulaflı&Keten Tohumlu): Organik Yulaf Ezme(%35), Organik Kuru Elma(%25), Organik Kavrulmuş Fındık(%10), Organik Keçiboynuzu Pekmezi(%10), Organik Kuru Üzüm(%5), Organik İç Ceviz(%5), Organik Keten Tohumu(%5), Organik İç Badem(%5). Alerjen (Gluten, Fındık, Ceviz ve Badem) içerir. Şeker ilavesizdir. Doğal olarak şeker içerir.

Çerez işlenilen tesislerde üretilmiştir. En yüksek temizleme tekniklerine rağmen kabuk, çekirdek vb. parçası bulunabilir.

Serin ve kuru ortamda muhafaza ediniz. Açıldıktan sonra iki gün içerisinde tüketiniz.

Bu ürün Organik Tarımın Esasları ve Uygulamasına İlişkin Yönetmeliğe göre üretilmiş olup T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olan CERES Kontrol ve Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti.tarafından kontrol edilmiş ve sertifikalandırılmıştır. Türk Gıda Kodeksi'ne uygundur. 

 

 

 

 

 

 

 • 5 Çok İyi (0)
  % 0
 • 4 İyi (0)
  % 0
 • 3 Ne İyi/Ne Kötü (0)
  % 0
 • 2 Kötü (0)
  % 0
 • 1 Çok Kötü (0)
  % 0
Ortalama Puan
Henüz Değerlendirilmemiş

 

ÖNLEMLER ve UYARILAR: yeninesilaktar.com.tr ’ de bulunan bitkiler, yağlar, karışımlar vb. ilaç değildir. Türkiye’de ilgili kanunlara göre ilaç ve reçeteleri doktorlar düzenler, bazı bitkiler vücudumuzu olumsuz etkileyebilir, doktorunuza danışmadan ağızdan alınan ve/veya cilde sürülen ürünleri uygulamamanız önerilir. Özellikle hamileler ve bebek emziren kadınlar bu konuda çok dikkatli olmalıdır, doktorunuza danışmadan bitkisel karışımları içmekten veya kullanmaktan kaçının.


İlgili genelge ve Sağlık Bakanlığı’nın 25.04.2014 tarihli Bilgilendirme Yazısı gereğince; yeninesilaktar.com.tr ‘de satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince, droglar ve bitkisel destek ürünleriyle ilgili; farmakolojik etki, endikasyon ve/veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır.

Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattından yazabilir, mesai saatleri içerisinde sabit numaralı hattan arayarak bize ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Son İncelenen Ürünler

HENÜZ BİR ÜRÜN İNCELEMEDİNİZ!