Whatsapp Hattı+90 (541) 224 2026
200 TL ve üzeriÜCRETSİZ KARGO
TOPLAM0,00 TL
ORGANİK KAKAO PARÇACIKLARI resim önizleme
ORGANİK KAKAO PARÇACIKLARI
The LifeCo Organik Kakao Parçacıkları (100 g)
Ürün Kodu: YNA00TLCOKP
48,90 TL
-
+
Hijyenik Paketleme
Anında Kargo
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Güvenli Ödeme

Çikolatanın hammaddesi olarak bildiğimiz kakao, yüksek miktarda protein ve flavanoid olarak bilinen antioksidanlar içeren kakao meyvesinden elde edilir. The LifeCo Organik Kakao Parçacıkları, Criollo cinsi kakaodan elde edilmiştir. Criollo, nadir yetiştirilen, yüksek kaliteli, zengin bir lezzete ve aromaya sahip, dünyanın en iyi çikolatalarında kullanılan bir kakao türüdür.

Geleneksel üretimde kullanılan çiğ kakao çekirdekleri, ağaçtan toplandıktan sonra ilk olarak tatlarındaki acılığı almak için fermente edilip daha sonra yüksek ısıda kavrulur. Bu işlem genel besin değerini ve içerdiği flavanol miktarını büyük oranda azaltır.

The LifeCo Organik Kakao Parçacıkları kavrulmamıştır ve besin değerleri düşmemiştir.

Çiğ kakao ürünleri, işlenmiş siyah çikolatanın 4 katı daha fazla flavanol içerir.

Çiğ kakao ürünleri vücutta endorfin salgılanmasını sağlayan, böylece kişiye mutluluk veren bileşik bir madde içerir. 

Çiğ kakao ürünleri aynı zamanda harika bir magnezyum kaynağıdır.

Sağlıklı atıştırmalık arayanlar, besin değeri korunmuş/kaliteli kakao ürünleri arayışında olanlar tercih edebilirler.

Organik kakao ürünlerini; smoothie, milkshake, kek, muffin, pasta ve kurabiyelerinizde kullanabilirsiniz. Organik Kakao Parçacıkları’nı tatlı ve içeceklerinize ekleyebileceğiniz gibi, atıştırmalık olarak da tüketebilirsiniz.

 • 5 Çok İyi (0)
  % 0
 • 4 İyi (0)
  % 0
 • 3 Ne İyi/Ne Kötü (0)
  % 0
 • 2 Kötü (0)
  % 0
 • 1 Çok Kötü (0)
  % 0
Ortalama Puan
Henüz Değerlendirilmemiş

 

ÖNLEMLER ve UYARILAR: yeninesilaktar.com.tr ’ de bulunan bitkiler, yağlar, karışımlar vb. ilaç değildir. Türkiye’de ilgili kanunlara göre ilaç ve reçeteleri doktorlar düzenler, bazı bitkiler vücudumuzu olumsuz etkileyebilir, doktorunuza danışmadan ağızdan alınan ve/veya cilde sürülen ürünleri uygulamamanız önerilir. Özellikle hamileler ve bebek emziren kadınlar bu konuda çok dikkatli olmalıdır, doktorunuza danışmadan bitkisel karışımları içmekten veya kullanmaktan kaçının.


İlgili genelge ve Sağlık Bakanlığı’nın 25.04.2014 tarihli Bilgilendirme Yazısı gereğince; yeninesilaktar.com.tr ‘de satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince, droglar ve bitkisel destek ürünleriyle ilgili; farmakolojik etki, endikasyon ve/veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır.

Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattından yazabilir, mesai saatleri içerisinde sabit numaralı hattan arayarak bize ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Ürünler

5 TL indirim
  ORGANİK KAKAO YAĞI
  34,00 TL29,00 TL
  16,5 TL indirim
   KAKAO YAĞI KREMİ
   60,50 TL44,00 TL
   1,5 TL indirim
    ORGANİK TAHİN
    30,00 TL28,50 TL
    1,5 TL indirim
     ORGANİK KEÇİBOYNUZU ÖZÜ
     40,00 TL38,50 TL

     Son İncelenen Ürünler

     HENÜZ BİR ÜRÜN İNCELEMEDİNİZ!