Whatsapp Hattı+90 (541) 224 2026
200 TL ve üzeriÜCRETSİZ KARGO
TOPLAM0,00 TL
ORGANİK HİNDİSTAN CEVİZİ ŞEKERİ resim önizleme
ORGANİK HİNDİSTAN CEVİZİ ŞEKERİ
The LifeCo Organik Hindistan Cevizi Şekeri (300 g)
Ürün Kodu: YNA00TLCOHCŞ
66,90 TL

Ürün stoklarımızda kalmamıştır.

Hijyenik Paketleme
Anında Kargo
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Güvenli Ödeme

Gündelik hayat içerisinde çok fazla maruz kalınan rafine şekerin nasıl daha sağlıklı hale getirebileceği, bunun için hangi alternatiflerin kullanılabileceği konusu da her geçen gün daha popüler hale gelmektedir. The LifeCo Organik Hindistan Cevizi Şekeri bu amaçla üretilmiş, rafine olmayan, doğal ve organik bir şeker alternatifi olarak tercih edilmektedir.  

The LifeCo Hindistan cevizi şekeri toz kıvamdadır. Beyaz ve esmer şeker kullanılan her alanda Hindistan cevizi şekeri kullanılabilir. Özellikle reçel ve marmelat yapımında, içeceklerin tatlandırılmasında doğal bir şeker alternatifi olarak deneyebilirsiniz. The LifeCo Organik Hindistan Cevizi şekeri kolay eriyebilen, yanması zor bir yapıya sahiptir. Bu ürün kimyasal işlemlerden geçirilerek rengi açılmadığı için kahverengidir ancak içerisine katıldığı gıdanın rengini kahverengiye dönüştürmez.

Sağlıklı beslenenler ve beslenmek isteyenler, rafine şeker tüketmek istemeyenler, sofra şekeri tüketmekten vazgeçerek yüksek besin değerine sahip şeker alternatifi arayanlar tercih edebilirler.

 • 5 Çok İyi (0)
  % 0
 • 4 İyi (0)
  % 0
 • 3 Ne İyi/Ne Kötü (0)
  % 0
 • 2 Kötü (0)
  % 0
 • 1 Çok Kötü (0)
  % 0
Ortalama Puan
Henüz Değerlendirilmemiş

 

ÖNLEMLER ve UYARILAR: yeninesilaktar.com.tr ’ de bulunan bitkiler, yağlar, karışımlar vb. ilaç değildir. Türkiye’de ilgili kanunlara göre ilaç ve reçeteleri doktorlar düzenler, bazı bitkiler vücudumuzu olumsuz etkileyebilir, doktorunuza danışmadan ağızdan alınan ve/veya cilde sürülen ürünleri uygulamamanız önerilir. Özellikle hamileler ve bebek emziren kadınlar bu konuda çok dikkatli olmalıdır, doktorunuza danışmadan bitkisel karışımları içmekten veya kullanmaktan kaçının.


İlgili genelge ve Sağlık Bakanlığı’nın 25.04.2014 tarihli Bilgilendirme Yazısı gereğince; yeninesilaktar.com.tr ‘de satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince, droglar ve bitkisel destek ürünleriyle ilgili; farmakolojik etki, endikasyon ve/veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır.

Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattından yazabilir, mesai saatleri içerisinde sabit numaralı hattan arayarak bize ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Ürünler

5,1 TL indirim
  ORGANİK HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI
  58,00 TL52,90 TL
  16,5 TL indirim
   HİNDİSTAN CEVİZİ KREMİ
   60,50 TL44,00 TL
   1,5 TL indirim
    ORGANİK TAHİN
    35,00 TL33,50 TL
    5 TL indirim
     ORGANİK KAKAO YAĞI
     34,00 TL29,00 TL
     1,5 TL indirim
      ORGANİK KEÇİBOYNUZU ÖZÜ
      40,00 TL38,50 TL

      Son İncelenen Ürünler

      HENÜZ BİR ÜRÜN İNCELEMEDİNİZ!