Whatsapp Hattı+90 (541) 224 2026
200 TL ve üzeriÜCRETSİZ KARGO
TOPLAM0,00 TL
NAZARSAVAR TÜTSÜ DEMETİ resim önizleme
NAZARSAVAR TÜTSÜ DEMETİ resim önizleme
NAZARSAVAR TÜTSÜ DEMETİ
Üzerlik Ağırlıklı Tütsü Demeti
Ürün Kodu: YNA00GVNTD
36,00 TL
-
+
Hijyenik Paketleme
Anında Kargo
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Güvenli Ödeme

İçindekiler: Üzerlik, Okaliptüs, Ölmez Çiçek, Limon. (12-14 cm / 40-45 g)

Not: Tütsü demetlerinin her biri birbirinden farklıdır ve kargo esnasında yaprakları kopup düşebilir. 2. fotoğraf şekillerinin farklı olabileceğini göstermek için koyulmuştur. Gösterilen fiyat tek ürün fiyatıdır.

Kullanımı: İster demet halinde ucundan yakarak, isterseniz demeti çözüp tek tek yakarak tüttürebilirsiniz. Bir defa ucundan yakıp tutuşturduğunuzda, alevi söndükten sonra için için yanarak tüter. Kısa bir süre sonra sönecektir, komple bitene kadar asla yanmaz. Dilediğiniz zaman tekrar tutuşturabilirsiniz.

Seramik ya da bakır gibi ısıya dayanıklı bir yüzeyde yakmanızı tavsiye ederiz.

Uyarı: Lütfen yakınlarınızda yanıcı ve/veya kolay tutuşan maddeler varken yakmayı denemeyin.

ÜST SOLUNUM YOLU PROBLEMLERİ OLANLAR, HAMİLELER ve BEBEKLER İÇİN TÜTSÜ DUMANI SOLUMAK UYGUN DEĞİLDİR. BUNA BAĞLI OLARAK, HERHANGİ BİR SORUN YAŞANDIĞINDA TARAFIMIZCA SORUMLULUK KABUL EDİLMEYECEKTİR.

 

 

 • 5 Çok İyi (0)
  % 0
 • 4 İyi (0)
  % 0
 • 3 Ne İyi/Ne Kötü (0)
  % 0
 • 2 Kötü (0)
  % 0
 • 1 Çok Kötü (0)
  % 0
Ortalama Puan
Henüz Değerlendirilmemiş

 

ÖNLEMLER ve UYARILAR: yeninesilaktar.com.tr ’ de bulunan bitkiler, yağlar, karışımlar vb. ilaç değildir. Türkiye’de ilgili kanunlara göre ilaç ve reçeteleri doktorlar düzenler, bazı bitkiler vücudumuzu olumsuz etkileyebilir, doktorunuza danışmadan ağızdan alınan ve/veya cilde sürülen ürünleri uygulamamanız önerilir. Özellikle hamileler ve bebek emziren kadınlar bu konuda çok dikkatli olmalıdır, doktorunuza danışmadan bitkisel karışımları içmekten veya kullanmaktan kaçının.


İlgili genelge ve Sağlık Bakanlığı’nın 25.04.2014 tarihli Bilgilendirme Yazısı gereğince; yeninesilaktar.com.tr ‘de satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince, droglar ve bitkisel destek ürünleriyle ilgili; farmakolojik etki, endikasyon ve/veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır.

Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattından yazabilir, mesai saatleri içerisinde sabit numaralı hattan arayarak bize ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Ürünler

5 TL indirim
  ENERJİK TÜTSÜ DEMETİ
  37,00 TL32,00 TL

  Son İncelenen Ürünler

  HENÜZ BİR ÜRÜN İNCELEMEDİNİZ!