Whatsapp Hattı+90 (541) 224 2026
TOPLAM0,00 TL
Lavare - Lavanta Sabunu resim önizleme
Lavare - Lavanta Sabunu
Herbushy Herbal Lavare - Lavanta Sabunu (100 g)
Ürün Kodu: YNA00HHLS
90,00 TL
-
+
Hijyenik Paketleme
Anında Kargo
Güvenilir Aktar Hizmeti
Güvenli Ödeme

İÇERİK: Olea Europaea Fruit Oil, Lavandula Angustifolia Flower Water, Aqua, Sodium Hydroxide, Cocos Nucifera Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Ricinus Communis Seed Oil, Lavandula Angustifolia Flower Oil

KULLANIM: Nemlendirici ve temizleyici özelliktedir. Nemli cildinize masaj yaparak ve köpürterek uygulayınız. Kullanım sonrası sabunu ıslak zeminde bırakmayınız.

 

UYARILAR: Haricen kullanım içindir. Göz ile temasında bol su le durulayınız. Çocukların ulaşamayacağı kuru ve serin ortamda muhafaza ediniz.

 

 • 5 Çok İyi (0)
  % 0
 • 4 İyi (0)
  % 0
 • 3 Ne İyi/Ne Kötü (0)
  % 0
 • 2 Kötü (0)
  % 0
 • 1 Çok Kötü (0)
  % 0
Ortalama Puan
Henüz Değerlendirilmemiş

 

ÖNLEMLER ve UYARILAR: yeninesilaktar.com.tr ’ de bulunan bitkiler, yağlar, karışımlar vb. ilaç değildir. Türkiye’de ilgili kanunlara göre ilaç ve reçeteleri doktorlar düzenler, bazı bitkiler vücudumuzu olumsuz etkileyebilir, doktorunuza danışmadan ağızdan alınan ve/veya cilde sürülen ürünleri uygulamamanız önerilir. Özellikle hamileler ve bebek emziren kadınlar bu konuda çok dikkatli olmalıdır, doktorunuza danışmadan bitkisel karışımları içmekten veya kullanmaktan kaçının.


İlgili genelge ve Sağlık Bakanlığı’nın 25.04.2014 tarihli Bilgilendirme Yazısı gereğince; yeninesilaktar.com.tr ‘de satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince, droglar ve bitkisel destek ürünleriyle ilgili; farmakolojik etki, endikasyon ve/veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır.

Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattından yazabilir, mesai saatleri içerisinde sabit numaralı hattan arayarak bize ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Son İncelenen Ürünler

HENÜZ BİR ÜRÜN İNCELEMEDİNİZ!