Whatsapp Hattı+90 (541) 224 2026
200 TL ve üzeriÜCRETSİZ KARGO
TOPLAM0,00 TL
KAKULE resim önizleme
KAKULE
Yüksek Kalite Dökme - Kakule
Ürün Kodu: YNA00BBK
35,00 TL
Miktar
-
+
Hijyenik Paketleme
Anında Kargo
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Güvenli Ödeme

Latincesi: Elettaria cardamomum

Kullanılan kısmı: Meyveleri 


Kurumsal firmalardan, endüstriyel boyda temin ettiğimiz 1.sınıf 'Bitkisel Drog' ları isteğinize göre; 50 gram, 100 gram200 gram500 gram ya da 1 kg seçenekleriyle paketleyip sizlere gönderiyoruz. 

Ürünlerde satış sirkülasyonumuz olduğu için son kullanma tarihlerinin geçme durumu yoktur. İçinde bulunduğumuz sezonun ürünleri sizlere ulaşacaktır.

Bitkisel Drog: Tıbbi ve aromatik bitkilerin etken maddeyi ihtiva eden kısmıdır. Bitkinin; kök, yaprak, çiçek, gövde veya tohumu ayrı ayrı drog olabilecekken bazen bitkinin tüm parçaları drog olabilir.

 • 5 Çok İyi (0)
  % 0
 • 4 İyi (0)
  % 0
 • 3 Ne İyi/Ne Kötü (0)
  % 0
 • 2 Kötü (0)
  % 0
 • 1 Çok Kötü (0)
  % 0
Ortalama Puan
Henüz Değerlendirilmemiş

 

ÖNLEMLER ve UYARILAR: yeninesilaktar.com.tr ’ de bulunan bitkiler, yağlar, karışımlar vb. ilaç değildir. Türkiye’de ilgili kanunlara göre ilaç ve reçeteleri doktorlar düzenler, bazı bitkiler vücudumuzu olumsuz etkileyebilir, doktorunuza danışmadan ağızdan alınan ve/veya cilde sürülen ürünleri uygulamamanız önerilir. Özellikle hamileler ve bebek emziren kadınlar bu konuda çok dikkatli olmalıdır, doktorunuza danışmadan bitkisel karışımları içmekten veya kullanmaktan kaçının.


İlgili genelge ve Sağlık Bakanlığı’nın 25.04.2014 tarihli Bilgilendirme Yazısı gereğince; yeninesilaktar.com.tr ‘de satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince, droglar ve bitkisel destek ürünleriyle ilgili; farmakolojik etki, endikasyon ve/veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır.

Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattından yazabilir, mesai saatleri içerisinde sabit numaralı hattan arayarak bize ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Son İncelenen Ürünler

HENÜZ BİR ÜRÜN İNCELEMEDİNİZ!