Whatsapp Hattı+90 (541) 224 2026
150 TL ve üzeriÜCRETSİZ KARGO
TOPLAM0,00 TL
ITIR ÇİÇEĞİ UÇUCU YAĞI resim önizleme
ITIR ÇİÇEĞİ UÇUCU YAĞI
Nu-Ka Organik Itır Yağı (5 ml)
Ürün Kodu: YNA00NKIÇUY
57,00 TL
Hijyenik Paketleme
Anında Kargo
150 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Güvenli Ödeme

 

%100 Saf Uçucu Yağ

Gülün ve ıtır çiçeğinin ana etken maddesi “geraniol“ olduğundan, parfüm yapan kuruluşlar için önde gelen ucuz bir hammaddedir. Memleketi Fas’tır. Mısır,Cezayir ve Hindistan’da da yetiştirilerek ıtır çiçeği yağı yapılır.

1 kg yağ için yaklaşık 800 kg çiçek açan bitki gerekmektedir.

Latince Adı: Pelargonium aspeum

Ürün Notu: Kalp Notu 

Ürün Kalitesi: Organik

Elde Ediliş Şekli: Damıtma

Bitkide Oluşumu: Yaprak - Filiz

Menşei: Mısır

Koku Tanımı: Sıcak, gülümsü, çiçeğimsi

Ambalaj Şekli: 5 ml 

Önde Gelen Bileşenleri:
citronellcl: yak. % 33-35, geraniol: yak. % 15,FORMIATE DE CITRONELLYLE yak: % % 7,10 FORMIATE DE GERANYLE yak: % 2,88 MENTHONE yak:%1,82

Özellikleri:
Rahatlatıcı, dengeleyici.

Ruhsal ve Duygusal Etki:
Ruhsal rahatlatıcı, dengeleyici, uyum sağlayıcı, antidepresan.

Uyumlu Yağlar:
Çoğu uçucu yağlar.

UYARI: Uçucu yağlar kesinlikle direkt olarak cilde uygulanmamalıdır. Sabit yağların içerisinde çözdürülmesi uygundur. Dahilen alınmaz ve gebelik esnasında asla kullanılmaz. Epilepsi (sara) hastalarına katiyen tavsiye edilmez.

 • 5 Çok İyi (0)
  % 0
 • 4 İyi (0)
  % 0
 • 3 Ne İyi/Ne Kötü (0)
  % 0
 • 2 Kötü (0)
  % 0
 • 1 Çok Kötü (0)
  % 0
Ortalama Puan
Henüz Değerlendirilmemiş

 

ÖNLEMLER ve UYARILAR: yeninesilaktar.com.tr ’ de bulunan bitkiler, yağlar, karışımlar vb. ilaç değildir. Türkiye’de ilgili kanunlara göre ilaç ve reçeteleri doktorlar düzenler, bazı bitkiler vücudumuzu olumsuz etkileyebilir, doktorunuza danışmadan ağızdan alınan ve/veya cilde sürülen ürünleri uygulamamanız önerilir. Özellikle hamileler ve bebek emziren kadınlar bu konuda çok dikkatli olmalıdır, doktorunuza danışmadan bitkisel karışımları içmekten veya kullanmaktan kaçının.


İlgili genelge ve Sağlık Bakanlığı’nın 25.04.2014 tarihli Bilgilendirme Yazısı gereğince; yeninesilaktar.com.tr ‘de satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince, droglar ve bitkisel destek ürünleriyle ilgili; farmakolojik etki, endikasyon ve/veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır.

Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattından yazabilir, mesai saatleri içerisinde sabit numaralı hattan arayarak bize ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Son İncelenen Ürünler

HENÜZ BİR ÜRÜN İNCELEMEDİNİZ!