Whatsapp Hattı+90 (541) 224 2026
200 TL ve üzeriÜCRETSİZ KARGO
TOPLAM0,00 TL
GÜL UÇUCU YAĞI resim önizleme
GÜL UÇUCU YAĞI resim önizleme
GÜL UÇUCU YAĞI
Rosense Saf Gül Uçucu Yağı (1 g)
Ürün Kodu: YNA00RGUY
123,50 TL
Hijyenik Paketleme
Anında Kargo
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Güvenli Ödeme

%100 Saf Uçucu Yağ

Gül, güzelliğin ve mükemmelliğin timsalidir. Kokusu bütündür ve hiçbir başka koku kalbimizi onunki kadar etkileyemez. Nihayetinde gül, var olan gerçek sevginin sembolüdür. Gül, insanları masal ve efsane aleminin yanı sıra yüzyıllar boyu ilaç olarak da etkilemiştir.

El ile toplanan gülün yaklaşık 350 ile 400 tanesi bir kg gelir ve ortalama bir damla yağ içinde 32 adet gül çiçeği ve bir kilogramda ise iki milyonun üzerinde çiçek mevcuttur. Bu sebeple uçucu yağlar arasında gül “uçucu yağların kraliçesi“ olarak adlandırılır.


Latince Adı: Rosa damascena flower oil

Ürün Notu: Kalp Notu 

Elde Ediliş Şekli: Damıtma

Bitkide Oluşumu: Çiçek

Menşei: Türkiye

Koku Tanımı: Tam ağır, sıcak, çiçeğimsi

Ambalaj Şekli: 1 ml

Özellikleri:
Kuvvetli harmonize edici, sakinleştirici, rahatlatıcı, duygusal-canlandırıcı.

Ruhsal ve Duygusal Etki:
Ruhsal sıkıntılardan kaynaklanan ağrıları giderici, üzüntüye, teselli gerektiren gerilimlere karşı etkili. Cinsel yönden teşvik edici.

Uyumlu Yağlar:
Santal odunu, lavanta, melisa, neroli, yasemin, ıris, bergamot, sedir, portakal, ağaç kavunu, mandalin.

UYARI: Uçucu yağlar kesinlikle direkt olarak cilde uygulanmamalıdır. Sabit yağların içerisinde çözdürülmesi uygundur. Dahilen alınmaz. Gebeler, çocuklar ve epilepsi hastalarında doktora başvurulmadan kullanılmamalıdır.

 • 5 Çok İyi (0)
  % 0
 • 4 İyi (0)
  % 0
 • 3 Ne İyi/Ne Kötü (0)
  % 0
 • 2 Kötü (0)
  % 0
 • 1 Çok Kötü (0)
  % 0
Ortalama Puan
Henüz Değerlendirilmemiş

 

ÖNLEMLER ve UYARILAR: yeninesilaktar.com.tr ’ de bulunan bitkiler, yağlar, karışımlar vb. ilaç değildir. Türkiye’de ilgili kanunlara göre ilaç ve reçeteleri doktorlar düzenler, bazı bitkiler vücudumuzu olumsuz etkileyebilir, doktorunuza danışmadan ağızdan alınan ve/veya cilde sürülen ürünleri uygulamamanız önerilir. Özellikle hamileler ve bebek emziren kadınlar bu konuda çok dikkatli olmalıdır, doktorunuza danışmadan bitkisel karışımları içmekten veya kullanmaktan kaçının.


İlgili genelge ve Sağlık Bakanlığı’nın 25.04.2014 tarihli Bilgilendirme Yazısı gereğince; yeninesilaktar.com.tr ‘de satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince, droglar ve bitkisel destek ürünleriyle ilgili; farmakolojik etki, endikasyon ve/veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır.

Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattından yazabilir, mesai saatleri içerisinde sabit numaralı hattan arayarak bize ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Son İncelenen Ürünler

HENÜZ BİR ÜRÜN İNCELEMEDİNİZ!