Whatsapp Hattı+90 (541) 224 2026
TOPLAM0,00 TL
Doğal Şap (Kan Taşı) resim önizleme
Doğal Şap (Kan Taşı)
Natural Life Doğal Şap (Kan Taşı) (70 gr)
Ürün Kodu: YNA00NLKT
50,00 TL
-
+
Hijyenik Paketleme
Anında Kargo
Güvenilir Aktar Hizmeti
Güvenli Ödeme

Doğal Şap'ı su ile ıslatarak koltuk altına, ayak ve vücudunuzun diğer bölgelerine sürdüğünüzde ter kokusunu önler terlemenin vermiş olduğu kızarıklığı ve tahrişi giderir, kıyafetlerinizin koltuk altı kısılarında sarı leke oluşmasını önler, tıraştan sonra yüzünüzde oluşan kanamayı ve tahrişi giderir, aynı zamanda yüzünüzün pürüzsüz ve gergin görünmesini sağlar, sürülen kısımda kesinlikle toz, renk ve leke izi bırakmaz. 

 • 5 Çok İyi (0)
  % 0
 • 4 İyi (0)
  % 0
 • 3 Ne İyi/Ne Kötü (0)
  % 0
 • 2 Kötü (0)
  % 0
 • 1 Çok Kötü (0)
  % 0
Ortalama Puan
Henüz Değerlendirilmemiş

 

ÖNLEMLER ve UYARILAR: yeninesilaktar.com.tr ’ de bulunan bitkiler, yağlar, karışımlar vb. ilaç değildir. Türkiye’de ilgili kanunlara göre ilaç ve reçeteleri doktorlar düzenler, bazı bitkiler vücudumuzu olumsuz etkileyebilir, doktorunuza danışmadan ağızdan alınan ve/veya cilde sürülen ürünleri uygulamamanız önerilir. Özellikle hamileler ve bebek emziren kadınlar bu konuda çok dikkatli olmalıdır, doktorunuza danışmadan bitkisel karışımları içmekten veya kullanmaktan kaçının.


İlgili genelge ve Sağlık Bakanlığı’nın 25.04.2014 tarihli Bilgilendirme Yazısı gereğince; yeninesilaktar.com.tr ‘de satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince, droglar ve bitkisel destek ürünleriyle ilgili; farmakolojik etki, endikasyon ve/veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır.

Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattından yazabilir, mesai saatleri içerisinde sabit numaralı hattan arayarak bize ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Son İncelenen Ürünler

HENÜZ BİR ÜRÜN İNCELEMEDİNİZ!