Whatsapp Hattı+90 (541) 224 2026
200 TL ve üzeriÜCRETSİZ KARGO
TOPLAM0,00 TL
AYNISEFA KREM SETİ resim önizleme
AYNISEFA KREM SETİ resim önizleme
AYNISEFA KREM SETİ resim önizleme
AYNISEFA KREM SETİ
Mecitefendi Aynısefa Krem Seti
3.75 TLİndirim
Ürün Kodu: YNA00MAKS
32,00 TL
35,75 TL
-
+
Hijyenik Paketleme
Anında Kargo
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Güvenli Ödeme

Vücudunuzdaki aşırı kuruluğu nemlendirmek için en büyük yardımcınız MECİTEFENDİ AYNI SEFA KREMİ'ni, yanında MECİTEFENDİ ARDIÇ KATRANI SABUNU ile birlikte doğal bir çözüm olarak sizlere sunuyoruz. Üstelik çok doğal bir içerikle!

İÇİNDEKİLER: Prunus armeniaca oil (kayısı çekirdeği yağı), Butter (tereyağı), Beeswax (bal mumu), Parfum, Calendula officinalis (aynısefa çiçeği).

 

 • 5 Çok İyi (0)
  % 0
 • 4 İyi (0)
  % 0
 • 3 Ne İyi/Ne Kötü (0)
  % 0
 • 2 Kötü (0)
  % 0
 • 1 Çok Kötü (0)
  % 0
Ortalama Puan
Henüz Değerlendirilmemiş

 

ÖNLEMLER ve UYARILAR: yeninesilaktar.com.tr ’ de bulunan bitkiler, yağlar, karışımlar vb. ilaç değildir. Türkiye’de ilgili kanunlara göre ilaç ve reçeteleri doktorlar düzenler, bazı bitkiler vücudumuzu olumsuz etkileyebilir, doktorunuza danışmadan ağızdan alınan ve/veya cilde sürülen ürünleri uygulamamanız önerilir. Özellikle hamileler ve bebek emziren kadınlar bu konuda çok dikkatli olmalıdır, doktorunuza danışmadan bitkisel karışımları içmekten veya kullanmaktan kaçının.


İlgili genelge ve Sağlık Bakanlığı’nın 25.04.2014 tarihli Bilgilendirme Yazısı gereğince; yeninesilaktar.com.tr ‘de satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince, droglar ve bitkisel destek ürünleriyle ilgili; farmakolojik etki, endikasyon ve/veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır.

Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattından yazabilir, mesai saatleri içerisinde sabit numaralı hattan arayarak bize ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Ürünler

6 TL indirim
  ALOE VERA ÖZLÜ KREM
  66,00 TL60,00 TL
  6 TL indirim
   ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ YAĞLI KREM
   66,00 TL60,00 TL
   6 TL indirim
    KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞLI KREM
    66,00 TL60,00 TL

    Son İncelenen Ürünler

    HENÜZ BİR ÜRÜN İNCELEMEDİNİZ!