Whatsapp Hattı+90 (541) 224 2026
200 TL ve üzeriÜCRETSİZ KARGO
TOPLAM0,00 TL
ADAÇAYI UÇUCU YAĞI resim önizleme
ADAÇAYI UÇUCU YAĞI
Nu-Ka Natürel Adaçayı Yağı (5 ml)
Ürün Kodu: YNA00NKAUY
58,00 TL
-
+
Hijyenik Paketleme
Anında Kargo
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Güvenli Ödeme

 

%100 SAF UÇUCU YAĞ

Adaçayı da, kuşdili ve lavanta gibi ballıbabagiller ailesine dahil olup, bilinen en eski şifalı bitkilerdendir. 35-100 kg komple bitkiden, damıtma usulü ile 1 kg. yağ elde edilir.

Latince Adı: Salvia officinalis 

Ürün Notu: Baş Notu 

Ürün Kalitesi: Geleneksel

Elde Ediliş Şekli: Damıtma

Bitkide Oluşumu: Herba

Menşei: Türkiye

Koku Tanımı: Kendine özgü, baharatımsı

Ambalaj Şekli: 5 ml

Önde Gelen Bileşenleri:
1,8-Cineol: yak. %62,5 , beta-Pinene: yak. %10,3 , alfa-Pinene: yak. % 4,5 , Trans-caryophyllene: yak. %3,5 , beta-Thujone: yak. %3

Özellikleri:
Bedensel ve ruhsal yönden temizleyici-berraklaştırıcı.

Ruhsal ve Duygusal Etki:
Kuvvetlendirici, canlandırıcı ve rahatlatıcıdır.

Uyumlu Yağlar:
Lavanta, kekik, nane, kuşdili.

UYARI: Uçucu yağlar kesinlikle direkt olarak cilde uygulanmamalıdır. Sabit yağların içerisinde çözdürülmesi uygundur. Dahilen alınmaz ve gebelik esnasında asla kullanılmaz. Epilepsi (sara) hastalarına katiyen tavsiye edilmez. Güneş lekesi yapabilir.

 • 5 Çok İyi (0)
  % 0
 • 4 İyi (0)
  % 0
 • 3 Ne İyi/Ne Kötü (0)
  % 0
 • 2 Kötü (0)
  % 0
 • 1 Çok Kötü (0)
  % 0
Ortalama Puan
Henüz Değerlendirilmemiş

 

ÖNLEMLER ve UYARILAR: yeninesilaktar.com.tr ’ de bulunan bitkiler, yağlar, karışımlar vb. ilaç değildir. Türkiye’de ilgili kanunlara göre ilaç ve reçeteleri doktorlar düzenler, bazı bitkiler vücudumuzu olumsuz etkileyebilir, doktorunuza danışmadan ağızdan alınan ve/veya cilde sürülen ürünleri uygulamamanız önerilir. Özellikle hamileler ve bebek emziren kadınlar bu konuda çok dikkatli olmalıdır, doktorunuza danışmadan bitkisel karışımları içmekten veya kullanmaktan kaçının.


İlgili genelge ve Sağlık Bakanlığı’nın 25.04.2014 tarihli Bilgilendirme Yazısı gereğince; yeninesilaktar.com.tr ‘de satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince, droglar ve bitkisel destek ürünleriyle ilgili; farmakolojik etki, endikasyon ve/veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır.

Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattından yazabilir, mesai saatleri içerisinde sabit numaralı hattan arayarak bize ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Son İncelenen Ürünler

HENÜZ BİR ÜRÜN İNCELEMEDİNİZ!